zobacz wszystkie ogłoszenia

VMLY&R

SENIOR ART DIRECTOR/ DESIGNER

Szukamy Seniora, który potrafi stworzyć piękne obrazki oraz myśleć koncepcyjnie. Jeśli to Ty, to nie wstydź się i nie rozmyślaj długo - napisz do nas! Jeśli wszystko pójdzie gładko, będziesz współpracować w teamie z nagradzanym i bardzo doświadczonym copywriterem.

Zakres obowiązków:

·  praca koncepcyjna i designerska dla dwóch klientów z branży FMCG w ramach jednej grupy klienckiej (ważną częścią dla naszych brandów są KV-suale, więc szukamy osoby, która ma oko i jest dobra w obrazki),

·  nasi klienci są korporacyjni, dlatego też z góry wiadomo, jaki jest scope of work na cały rok. Dzięki temu łatwo jest efektywnie zaplanować pracę,

·  projekty, nad którymi pracujemy, powstają w sposób profesjonalny, przy współpracy działu strategii, brand fibres (dział zajmujący się badaniem insightów), działu client service oraz innych działów (w zależności, czego potrzebuje projekt – np. technologia lub dział zajmujący się influencerami),

·  możliwość pracy nad brief’ami otwartymi (‘nagrodowymi’). W naszej agencji jest duża otwartość na realizację takich kampanii,

Czego wymagamy:

·  pracy zespołowej,

·  operowania na insightach i ideach kreatywnych,

·  wszechstronności, kreatywności, samodzielności,

·  sumienności i dokładności,

·  doświadczenia na podobnym stanowisku,

·  portfolio prac pokazujące wszechstronność i umiejętność tworzenia opartych na ideach kampanii,

·  poczucia humoru (najlepiej trochę krzywego).

Co oferujemy:

·  oferujemy pracę w fajnym gronie zdolnych i kreatywnych osób, daleko od Mordoru, bliżej Shire :P

·  pracę w międzynarodowej agencji reklamowej i dzięki temu możliwość prowadzenia projektów dla klientów spoza Polski,

·  rozwojową pracę w energetyzującym/dynamicznym środowisku,

·  ciekawe, często innowacyjne projekty dla największych marek,

·  poszerzanie wiedzy podczas szkoleń wewnętrznych (lubimy dzielić się wiedzą, którą mamy) oraz onlinowych (każdy z naszych pracowników ma dostęp do platformy e-learningowej LinkedIn Learning),

·  opiekę medyczną w Medicover,

·  zajęcia sportowe w ramach karty Benefit Multisport,

·  dla zdrowia owocowe poniedziałki,

·  zajęcia z języka angielskiego z native speakerem,

·  możliwość pracy zdalnej.

Miejsce pracy:

Jak aplikować?