zobacz wszystkie ogłoszenia

VMLY&R

Staż IT

Rozpoczynamy kolejną edycję Programu Stażowego o nietypowej formule. W ciągu najbliższych miesięcy będziesz miał możliwość doświadczenia pracy w VMLY&R, poznasz strukturę organizacji i procesy nią rządzące.

We współpracy z fundacją Sustinae rozpoczynamy inicjatywę wspierającą przebranżawianie jak i zdobywanie Twojego pierwszego doświadczenia zawodowego. Jeśli chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, poznać swoje predyspozycje zawodowe, albo zweryfikować, czy Twoje wyobrażenia o pracy są zgodne z rzeczywistością – to oferta właśnie dla Ciebie!

Twoje obowiązki będą zależały od tego, z którym Zespołem będziesz pracować – harmonogram ustalany jest indywidualnie, w oparciu o Twoje predyspozycje, doświadczenie i kompetencje. Podczas stażu będziesz mógł zapoznać się szczegółowo z pracą w naszej Firmie - każdy segment charakteryzują inni ludzie i możliwości, inne zadania i wyzwania. 

 

Nieco więcej o fundacji: http://fundacjasustinae.org/

Jak możesz się u nas rozwinąć:

Jak wiadomo jest wiele gałęzi IT. Oto główne działy dla wstępnego rozeznania :)

 

Frontend:
Za pomocą nowoczesnych frameworków (Angular, React i Vue) tworzymy duże aplikacje webowe, rozbudowane serwisy internetowe dla największych marek, a także niewielkie, ale bardzo kreatywne serwisy internetowe dla kampanii reklamowych. Korzystając z najnowszych narzędzi i bibliotek budujemy mechanizmy wspierające konkursy internetowe, aplikacje na Facebooku, gry webowe i wiele innych. Aktualnie zespół składa się z 20 osób o różnym poziomie doświadczenia, których łączy jeden cel - tworzenie technologii jutra.

 

Backend:

Zespół back-end’owy specjalizuje się w tworzeniu silników aplikacji webowych lub stron internetowych. Kod tworzony przez deweloperów back-end’owych zawiera logikę biznesową, która stanowi przełożenie wymagań funkcjonalnych klienta na mechanizm działający w oparciu o konkretną technologię. Głównie używamy języków programowania działających po stronie serwera (takich jak PHP, Node.js, Python), baz danych (jak np. MySQL, PostgreSQL, MongoDB) oraz frameworków takich jak Symfony czy Drupal CMS.

 

QC (Tester):

Nasz trzynastoosobowy zespół jest odpowiedzialny za zapewnienie jakości we wszystkich projektach technologicznych, które realizujemy. Wykonujemy testy funkcjonalne i niefunkcjonalne na poziomie systemowym i integracyjnym, wspieramy również klientów na poziomie testów akceptacyjnych użytkowników. Część zespołu tworzy automatyczne testy UI, jesteśmy w trakcie rozszerzania naszych kompetencji w kierunku automatyzacji testów aplikacji natywnych. Zespół realizuje strategię rozwoju zgodnie z profilem jaki staramy się wypracować w obszarach podejścia do procesu testowego, wykorzystania narzędzi i metodologii, który jest zgodny z założeniami sieci, lecz indywidualne podejście do oczekiwań każdego specjalisty w tym obszarze jest dla nas równie istotne.

 

Content:

Content Team odpowiedzialny jest za wprowadzanie oraz modyfikację wszelkiego rodzaju treści na stronach internetowych i w aplikacjach webowych. Osoba na tym stanowisku zajmuje się także lokalizowaniem stron na potrzeby rozszerzenia ich o nowe języki. W teamie Contentowym poznasz popularne systemy zarządzania treścią takie jak na przykład Drupal, Liferay, Magnolia, AEM czy WordPress.

Czego wymagamy:

Mile widziane:

Co oferujemy:

Szczegóły programu stażowego są omawiane z przedstawicielami Fundacji, z którą współpracujemy. 

Zachęcamy do kontaktu za pomocą linku wyżej. 

W tym momencie pracujemy w systemie hybrydowym lub zdalnym. 

Co Cię czeka dalej?:

Miejsce pracy: