zobacz wszystkie ogłoszenia

VMLY&R

TECHNOLOGY BUSINESS DIRECTOR

Pozycjonowanie w agencji i cele

Zespół Client Engagement | Technology komórka funkcjonująca w agencji od lipca 2019, wcześniej pod nazwą (T)echnology (B)usiness (L)ead. Jej celem jest pozyskiwanie, obsługa i poszerzanie biznesu technologicznego na klientach agencji. Na co dzień zespół współpracuje z działem Software Engineering, Solution Delivery, Experience Design, Advisory i osobami odpowiedzialnymi za rozwój e-commerce oraz kreatywnych konceptów technologicznych. Zespół wspiera także inne komórki Client Engagement prowadzące klientów komunikacyjnych.

Jak możesz się u nas rozwinąć:

Działalność zespołu Client Engagement | Technology jest kluczowa dla realizacji celów biznesowych związanych z technologią w naszej organizacji. Ilość pozyskanych projektów bezpośrednio przekłada się na wynik finansowy, natomiast integracja z pozostałymi działami w firmie wspiera jej transformację w organizację, która jest w stanie dobrze radzić sobie z wyzwaniami wynikającymi z szybkiego rozwoju technologi, szczególnie w obszarach Danych oraz Machine Learningu. W związku z tym, jeżeli jesteś jednym z nas czeka Cię sporo wyzwań i czasem jazda bez trzymanki. Enjoy

Zakres obowiązków:

Głównym celem każdego z Business Director'ów jest bieżąca opieka nad swoim portfelem klientów, w tym: