zobacz wszystkie ogłoszenia

VMLY&R

TECHNOLOGY BUSINESS LEAD

VMLY&R Poland jest hubem technologicznym globalnej agencji komunikacyjnej. Nasz polski zespół technologiczny liczy obecnie ponad 100 specjalistów (deweloperów, project managerów, testerów, inżynierów devops, UX designerów i projektantów graficznych) zlokalizowanych w biurach w Krakowie, Warszawie i w Rzeszowie (ale wiemy, że kompetencje występują pod różnymi adresami - jeżeli będziesz chciał pomożemy Ci w relokacji, albo otworzymy Twój własny odział ;)

Realizowane przez nasz zespół projekty wykorzystują szereg technologii webowych, w tym:

dla Bridgestone (Belgia) zbudowaliśmy system do zarządzania flotami samochodowymi - Kotlin, .NET, React

dla Telia Carrier (Szwecja) realizujemy kilka projektów jednocześnie, m.in. portal do zarządzania usługami B2B - Angular, Java, Magnolia (Java), Vue.js

dla Link4 (Polska) zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy nowy produkt ubezpieczeniowy online - Angular, Drupal (PHP)

dla United Rentals (USA) zbudowaliśmy system rezerwacji sprzętu budowlanego - Drupal / Acquia (PHP)

dla IKEA (Polska) zbudowaliśmy w sklepach system do cyfrowej prezentacji asortymentu szaf - hardware + software (SPA, React + Redux, Node.js)

dla Medtronic (Szwajcaria), Pepsico (cała Europa), Colgate (cała Europa), Lavazza (cały Świat) rozwijamy ekosystem serwisów www - Drupal (PHP), Adobe Experience Manager (Java), Sitefinity (.NET)

 I wiele, wiele innych.

Jak widzisz pracujemy dla partnerów zarówno w Polsce jak i na całym świecie, więc jeśli chcesz poznać np. skandynawską kulturę - dobrze trafiłeś ;)

Więcej informacji: http://biuroprasowe.vml.com/releases/technologia

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowsko

Technology Business Lead

Zakres obowiązków:

Czego wymagamy:

DODATKOWYM ATUTEM SĄ DLA NAS:

Co oferujemy:

Miejsce pracy:

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.